3 pomysły na wieczór panieński

wieczor-panienski_77 (1)

Jak świętować zmianę stanu cywilnego najlepszej koleżanki? Oczywiście na wieczorze panieńskim, który w naszej kulturze obecny jest od wielu już lat. To huczna impreza jedynie w damskim gronie, pełna atrakcji i niespodzianek. Za organizację przyjęcia odpowiada najczęściej starsza druhna, dlatego też, jeśli zostałaś poproszona o pełnienie tej zaszczytnej funkcji, sprawdź kilka pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego, który będzie niezapomniany dla wszystkich uczestniczek, a przede wszystkim dla panny młodej.

Impreza wyjazdowa

Nic tak nie integruje, jak wyjazd w gronie przyjaciół. Wykorzystaj ten pomysł podczas organizacji wieczoru panieńskiego. Wystarczy znaleźć pięknie położony ośrodek, w którym – oprócz wyśmienitego jedzenia i zapierających dech w piersiach krajobrazów – czekać na was będzie szereg zabiegów w SPA. To idealny sposób na spędzenie całego dnia na poprawie wyglądu, kondycji i samopoczucia, by wieczorem oddać się imprezowemu szaleństwu. Przy tego typu uroczystościach na pewno możecie liczyć na pomoc właścicieli obiektu, którzy zapewnią wam moc rozrywek, a wszelkie koszty związane z pobytem możesz pokryć z pożyczki na raty.

Jeśli dysponujecie kilkoma dniami wolnymi, na przykład całym weekendem, warto pokusić się o wyjazd poza granice kraju. Jest wiele państw, które słyną z organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dziś, kiedy bilety lotnicze dostępne są niemal od ręki i nie są drogie, można bez trudu zorganizować imprezę w Paryżu, Mediolanie, Lizbonie czy Barcelonie. Wyjazd polecamy szczególnie w sezonie letnim, gdy wieczór panieński można połączyć z całodziennym plażowaniem na przykład w Portugalii czy w Hiszpanii.

Pomysł fotograficzny

Ogromną popularnością wśród uczestniczek wieczorów panieńskich cieszą się sesje fotograficzne. Mogą być zorganizowane w różnym klimacie – wszystko zależy od waszych oczekiwań oraz propozycji fotografa. Coraz więcej firm zajmuje się profesjonalną obsługą tego typu atrakcji, które są świetną pamiątką czasu spędzonego wspólnie. Idealnym rozwiązaniem jest sesja plenerowa, jednak z uwagi na nieoczekiwane zmiany pogody, lepiej zaplanować ją w studiu.

Koszt sesji nie jest wysoki, a zależy przede wszystkim od liczby zdjęć oraz ich aranżacji. Pamiętajcie, że jeśli przeszkodą w realizacji imprezowych planów są przejściowe problemy finansowe, z pomocą przyjdzie pożyczka na raty, dzięki której sfinansujecie wszystkie atrakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *