Eko słomki papierowe – gdzie się sprawdzą?

Gdzie właściwie mogą się sprawdzić ekologiczne słomki papierowe? Kto powinien pomyśleć o ich zakupie? Sprawdzamy!

Eco słomki w biurowcach

Biurowce zazwyczaj są bardzo dobrze wyposażone. Można w nich znaleźć zarówno ekspresy do kawy, jak i maszyny do przygotowywania różnego typu napojów. Słomka to najczęściej obowiązkowe wyposażenie każdego urządzenia, zwłaszcza gdy kubeczek zapewnia możliwość picia za jej pośrednictwem. Dlatego tutaj nie powinno zabraknąć ekologicznych słomek z papieru.

Ekologiczne słomki w punktach gastronomicznych

Punkty gastronomiczne słyną nie tylko z tego, że można tutaj dobrze zjeść, ale również napić się czegoś dobrego. Większość z nich jest w stanie zaproponować nam pyszne koktajle, soki, jak również różnego typu kawy. Najczęściej do każdego z napojów wydawane są słomki i nie ma w tym nic złego, w końcu stanowią ciekawy element dekoracyjny. Jednak, zamiast serwować napoje ze słomkami plastikowymi, lepiej sięgnąć po te bardziej przyjazne środowisku, jak eco słomki papierowe.

Ekologiczne słomki w pubach i klubach

Ekologiczne słomki sprawdzą również w pubach i klubach. Drink wzbogacony o słomkę wygląda atrakcyjniej, często stanowi element wykończeniowy. Dlatego w żadnym pubie, czy klubie nie może ich zabraknąć. Jednak nie muszą to być byle jakie słomki, zdecydowanie lepiej będą prezentować się eko słomki papierowe.

Ekologiczne słomki w prywatnych domach

Nie zapominajmy także o swoich domach. Tutaj również przydadzą się eco słomki, zwłaszcza jeśli lubimy przyrządzać dla siebie i swoich bliskich nietuzinkowe koktajle. Gest taki z pewnością docenią dzieciaki, które uwielbiają, gdy ich napoje są wzbogacone postaciami z bajek, czy dodatkami w ulubionych kolorach. Dzięki eco słomkom można spełnić ich życzenia, a przy okazji zapewnić im dużo frajdy. Ekologiczne słomki możemy wykorzystać także przy organizacji imprez okolicznościowych, zwłaszcza że do wyboru mamy nie tylko słomki w szerokiej palecie barw, ale również wzorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *