Filmy pod gwiazdami? Mamy dla ciebie ciekawą propozycję!

Dobre filmy zawsze są z gwiazdami, a teraz także pod gwiazdami. Restauracja „Filmowiec” zaprasza na seanse w plenerze. Codziennie – po zmroku – wyświetlamy dwie produkcje. Pierwszy seans to film z klasyki, drugi komediowy. Nie ma to jak odpowiedni relaks przed snem. Restauracja zapewnia leżaki, a ze sobą trzeba zabrać koc – na wypadek zimnych nocy.

W razie ataku;-) dostępne liczne środki na komary.

W ofercie znajdują się również specjalnie przygotowane drinki filmowe w promocyjnych cenach. Zapewne rozsmakujecie się w „Lodowej Casablance” i „Zimnych Gwiezdnych Wojnach”. Sałatka „Moje Greckie Wesele” stanie się ulubioną przekąską, a ciastko „Bolek z Lolkiem” sprawi, że na chwilę porzucicie dietę. Zaczynamy, a jakże by inaczej, „Ojcem Chrzestnym”. Któż tego legendarnego filmu nie obejrzał i kto z chęcią nie obejrzy raz jeszcze. Będzie można przypomnieć sobie ulubione cytaty i posłuchać wspaniałej muzyki. Drugi tytuł będzie niespodzianką ale na przygotujcie się na pękanie ze śmiechu. Każdy z widzów kina pod gwiazdami otrzymuje do wypełnienia specjalną ankietę. Można zagłosować na film, który chcecie obejrzeć ale także dopisać swoją propozycję. To prawda, że nasz lokal mieści się pod miastem ale to żaden problem.

Po zakończeniu projekcji możecie skorzystać z dodatkowego kurs autobusowego. Zostaniecie odwiezieni do samego centrum. Wkrótce w planach obiektó będzie też pierwszy pokaz samochodowy. W trakcie przygotowania jest specjalny parking, aby można było oglądać filmy wprost ze swoich czterech kółek.

Widzieliście pewnie takie pokazy właśnie w filmach, teraz będziecie mogli spróbować osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *