Jak przygotować salę konferencyjną przed wizytą gościa

sala konferencyjna

W wielu firmach sala konferencyjna jest często miejscem, w którym spotykamy się ze swoimi klientami. Dobrze prezentująca się sala konferencyjna jest kluczowym atutem każdej ambitnej firmy. W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, jak przygotować salę konferencyjną przed wizytą klienta.

Powiew świeżego powietrza

Wiele biur XXI wieku ma obecnie otwarty plan tzw. Open Space – z wyjątkiem zamkniętych sali konferencyjnych. Oznacza to, że wiele miejsc spotkań może być dusznych i mieć słabą wentylację. Nie sprzyja to niestety kreatywności ani produktywności. Rozważ dodanie do sali konferencyjnej subtelnego odświeżacza powietrza lub dyfuzora (o ile nie jest zbyt przytłaczający). Jeśli Twoja przestrzeń ma okna, wywietrz pomieszczenie na godzinę przed przybyciem gości.

Oczyść podłogę i stoły z kurzu i zabrudzeń

Czyste, uporządkowane miejsce spotkań jest o wiele lepsze niż zagracona i zaniedbana przestrzeń. Upewnij się, że te przestrzenie są wolne od bałaganu i poświęć chwilę na wytarcie wszystkich powierzchni z kurzu i zabrudzeń. Odkurzanie dwa razy w tygodniu pozwoli na utrzymanie podłogi w czystości. Jeśli nie masz na to wystarczającej ilości czasu, skorzystaj z usług firm sprzątających. Firma sprzątająca Warszawa dysponuje odpowiednim sprzętem, z pomocą którego doprowadzi Twoje pomieszczenie do fantastycznego porządku.

Zadbaj o drobiazgi

Chociaż wiele spotkań jest dynamicznych i produktywnych, wszyscy z pewnością siedzieliśmy na sesjach, które wydawały się trwać wieczność. Podczas takich spotkań jest wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie przyjrzeć się pomieszczeniu, w którym przebywasz. Dlatego ważne jest, aby nie przeoczyć drobiazgów, które mogą sprawić, że sale konferencyjne wyglądają niezbyt pięknie. Od pleśni na wewnętrznej stronie ram okiennych po nieestetyczne wiązki przewodów i zabrudzone kurzem ekrany monitorów. Zwracaj uwagę na te małe rzeczy – Twoi goście prawdopodobnie zauważą je wszystkie!

To tylko jedne z licznych wskazówek jakie powinieneś zastosować. Pamiętaj, jak Cię widzą tak Cię piszą. Biuro lub sala konferencyjna to Twoja wizytówka. Zadbaj o to aby sprawiała pozytywne wrażenie na Twoich klientach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *