Kalendarz biurkowy indywidualny.

Kalendarz biurkowy indywidualny, może być świetnym gadżetem reklamowym. Taka opcja kalendarza, posiadająca logo firmy, to całoroczna jej promocja, którą można podarować swojemu pracownikowi, przy okazji jakiegoś eventu firmowego. Indywidualny kalendarz, oznacza, że różni się on od innych, poprzez np. nadruk zdjęcia. Druk kalendarza książkowego ma wiele przeznaczeń, a najczęściej są one produkowane z myślą o organizerach biznesowych, pod konkretne zamówienie klienta. Takie kalendarze reklamowe, łączą w sobie cechy indywidualnej książki, organizera, gdzie użytkownik może każdego dnia sporządzać swoje notatki, patrząc tym samym na logo i wizytówkę firmy.

Dzisiejsze kalendarze biznesowe, są w dużym stopniu nowoczesne i oryginalne.

Wszystkie te cechy, a więc oryginalność, indywidualność, personalizacja, znakowanie logo, świadczą o tym, że firma działa na wysokim poziomie i niewątpliwie takie reklamówki, czynią ją prestiżową. Personalizacja kalendarza odbywa się zwykle poprzez grawerowanie lub tłoczenie logo, wszywaniu wstążki oddzielającej strony, także z grawerem logo. Dodatkowo okucia kalendarza mogą mieć wymiar spersonalizowany, a także umieszcza się naklejki reklamowe, złocenia lub srebrzenia, przeszycia i garbiki. Są to funkcjonalne kalendarze, głównie ze względu na spełnianie wielu funkcji, takich jak funkcja reklamowa, przekaz ważnych informacji o firmie, czy spersonalizowany upominek. Dzięki głównej okładce kalendarza i jej indywidualnej grafice, możemy z powodzeniem reklamować firmę. Zwykle samodzielnie zaprojektowany kalendarz książkowy, w którym możemy zapisywać swoje myśli, spotkania itd, jest bardzo poręczny i czytelny, a także robi większe wrażenie jak kalendarz ścienny.

Można odczuć, że produkt jest stworzony tylko dla nas i nikt oprócz nas nie będzie z niego korzystał. Dodatkowo jego sztywna okładka, która może być wygrawerowana, ozdobiona w wybrany przez nas sposób, tworzy go produktem ekskluzywnym, eleganckim i wyjątkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *