Wedding planner w Warszawie

Większość dostępnych w sieci artykułów traktujących o tym jak wygląda praca wedding plannera jest bardzo ogólna i pobieżna. Najczęściej opis tej usługi sprowadza się do nakreślenia, że taka osoba po prostu zaoszczędzi trochę czasu i stresu. Jest to oczywiście prawda, jednakże wedding planner to coś zdecydowanie więcej.

Profesjonalny konsultant ślubny rozpoczyna swoją pracę od stworzenia wręcz korporacyjnie dokładnego budżetu, skorelowanym ze wszelkimi wymaganiami młodej pary.

Dlaczego to tak ważne?

Otóż dzięki licznej siatce kontaktów, oraz doświadczeniu można bardzo dużo pieniędzy zaoszczędzić. Często też nowożeńcy mnóstwo ze swoich planów wyceniają na oko, nie znając dokładnych stawek i nie mając świadomości ile tak naprawdę wyniesie ostateczny koszt. Wedding planner tworząc budżet dokładnie wyliczy każde, nawet najmniejsze niuanse i wydatki, oraz wspólnie z klientem stworzą plan na miarę oczekiwań, oraz stanu portfela.

Kolejnym aspektem jest dokładne rozpisanie harmonogramu przygotowań i całego procesu związanego z samym dniem ślubu, jak i dni wcześniejszych. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie znał dokładne terminy każdego etapu i nie będzie musiał się zamartwiać tym, że coś mogło zostać pominięte. Następnie przychodzi czas na zaprojektowanie przyjęcia. Wszak ten najważniejszy dzień dwojga ludzi nie może wyglądać przypadkowo. Rozpoczyna się proces stylizacji, doboru wyglądu i anturażu zgodnie z gustem młodej pary. Dokładne zadbanie o spójność estetyczną wydarzenia jest kluczowym aspektem przy ostatecznej ocenie usługi. Kwiaty, oświetlenie, kolorystyka, wystrój wnętrz, styl muzyczny, to wszystko musi być dobrane z gustem i smakiem.

Wiele osób nie zdaje sobie również sprawy z tego, iż wedding planner może zająć się również sprawami urzędowymi, kościelnymi i całą papierologią.

Tak! To nie jest tylko zajęcie się tylko organizacją przyjęcia. Profesjonalista w tym fachu może obsłużyć kwestię ślubu od a do z najmniejszymi detalami włącznie. Odpowie na każde pytanie, odbierze każdy telefon – zajmie się wszystkim. Dając organizatorowi pełnię możliwości, jedynym obowiązkiem młodej pary będzie się na tym przyjęciu jedynie stawić.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem https://nostresswedding.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *